Halıdaki çay lekelerine son başlıklı konu hakkında detaylar ve Halıdaki çay lekelerine son konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Halıdaki çay lekelerine son başlığı altında toplandı.

Halıdaki çay lekelerine son :

Ev kadınlarının en çok muzdarip olduğu konu halılarda oluşan lekelerin çıkarılmasıdır. Çay lekeleri, çocukların döktüğü meyve suları bir kadın için kriz sebebidir. Silmekle bir türlü çıkmaz, ovaladıkça büyüyen bir leke halini alır. Böyle durumlarda hemen kimyasal temizleyicilere sarılan kadınlar, geride kalan zararlı maddeleri düşünerek huzursuz olur. Günümüzde daha doğal bir yaşam için birçok çözüm önerisi sunuluyor. Halılara dökülen çay lekeleri için bizim de bir önerimiz var.

Kolaylıkla çıkarabilirsiniz

Bir litre soğuk suda 1 çorba kaşığı gliserin, kahve, kakaoyu karıştırın. Bu suyla halının üzerindeki lekeyi silin. Lekeden eser kalmayacak.

benzer kategori içerikleri, Halıdaki çay lekelerine son konusu hakkında bilgiler, Halıdaki çay lekelerine son açıklaması, Halıdaki çay lekelerine son haberi, Halıdaki çay lekelerine son görselleri, Halıdaki çay lekelerine son iletişim, Halıdaki çay lekelerine son bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + two =