Sizi Masum Gösterecek Tüyolar başlıklı konu hakkında detaylar ve Sizi Masum Gösterecek Tüyolar konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Sizi Masum Gösterecek Tüyolar başlığı altında toplandı.

Sizi Masum Gösterecek Tüyolar :

Sizi Masum Gösterecek 10 İyi Fikir

Kıyafetlerin etkisi öyle güçlüdür ki çizmek istediğiniz imajın dışında bambaşka bir şekle bürüne bilirsiniz. Stiliniz masun bir kadın imajı çizmekse, size masum gösterecek on etkili fikir.

cok-guzel-duran-tesettur-elbise-modeli

1- Etekleri Fırfır Detaylarla Süslenmiş Elbiseler

Bu elbiseler döneme dönem eğilim olsa da, masum bir görüntüye bürünmek için asla vaz geçilmeyen parçalardan olmuşlardır. Pastel renk fırfırlı bir elbiseyi, babet ayakkabılarla kombinlediğiniz takdirde, hem romantik bir hava yakalarsınız hem de masum bir kız çocuğu kadar tatlı bir bayan oluverirsiniz.

2- Pileli Etekler

Kadınların bir türü vazgeçemedikleri parçalardan olan pileli etekler aynı zamanda masumiyetin simgesi. Pileli etekler ile masum bir görüntü çizmek istediğinizde, kısa olan pileli etekleri tercih etmemeniz gerekir. Orta boy pileli bir etek ile düz bir gömleği kombinlediğinizde, sizden daha masum görünen biri olamaz.

3- Sade Gömlekler

Yıllardır modası geçmeyen sade gömlekler, her zaman masumiyetin simgesi olmuştur. Düz detaylara sahip olan sade bir gömlek herkesin gardırobunda olması gerekir. Beyaz renk sade bir gömlek ile hangi parçayı kombinlerseniz kombinleyin uyum içinde olacaktır.

Tarih boyunca, sanatçısından siyasetçisine, herkesin masum görünmek için kullandıkları beyaz gömleğin, masum görünmek için ilk önce tercih edilen kıyafet olduğunu unutmayın.

4- Bandana

Bu yıl oldukça moda olan bandanalar aynı zamanda masumiyetin simgesi. Renk renk, cıvıl cıvıl desenlerle süslenmiş bandanaları kombinlemek çok kolay. Bandanaları istediğiniz şekilde bağlayabilirsiniz. Kıyafetiniz ile uyumlu olacak bir bandana taktığınız takdirde; hem şık, aynı zamanda masum bir imaj çizersiniz.

5- Bebek Yaka Bluz

Bebekleri oldukça şirin gösteren bebek yaka bluzlar sizi de bir bebek gibi masum gösterecek. Bu bluzlardan bir tane gardırobunuzda bulundurduğunuzda, istediğiniz zaman masum bir kız çocuğu olmanıza imkân sağlayacaktır. Bebe yaka bluzları masum görüntünün etkisini artırmak için, kısa olmayan pileli eteklerle kombinleyebilirsiniz.

7- Boncuklu kolyeler

Boynunuza takacağınız şirin boncuklu kolye size de şirin bir kız yapacaktır. Bu yılın aksesuar yılı olduğunuz hatırlatmak gerekirse, istediğiniz gibi boncuklu kolyeler takıp kombin yapabilirsiniz. Abartısız boncuklu bir kolyeyi, fırfırlı bir elbiseyle kombinlediğiniz takdirde, aynadaki görüntünüz sizi çok mutlu edecektir.

8- Dantel detaylı Kıyafetler.

Dantel romantikliğin simgesi iken aynı zamanda masumiyetinde işareti. Özellikle dantel detaylı gömlekler, bluzlar ile masum bir etki yakalamak çok kolay. Dantel detaylarla süslenmiş bir bluzu, düz bir etek ile kombinlediğinizde, şıklığın yanı sıra, masumiyetinde resmi olursunuz.

9- Hafif topuklu Ayakkabılar

kirmizi-elbise-giyen-tesetturlu-bayan

Amacınız feminen bir görüntü çizmekse yüksek topuklu ayakkabı kullanabilirisiniz. Tercihiniz masumiyetten yanaysa, hafif topuklu ayakkabıları kullanmak sizi masum kılacaktır. Her bayanın sahip olması gereken hafif topuklu ayakkabılar ile kombin yapma kolaylığı yaşarken, aynı zamanda bu ayakkabılar ile ayaklarınız rahat edecektir. Dantel detaylarla süslenmiş bir elbiseyi, hafif topuklu ayakkabılarla kombinlediğiniz takdirde, masum bir imaj çizersiniz.

10-Sallanan Küçük Küpeler

tesettur-elbise-masul-gosteren

Kadınların en önemli aksesuarlarından olan küpeleri ile masumiyeti yakalayabilirsiniz. Kulağınıza taktığınız; küçük, sallanan küpeler ile masum bir hanımefendi olu verirsiniz. Düz bir elbiseyle kulağınıza taktığınız sallanan küpeler ile hoş bir kombin elde edebilirsiniz.

Masumiyet kıyafetlerle belli bir ölçüde gerçekleşse de,  önemli olan içinizin masum olması değil mi?

benzer kategori içerikleri, Sizi Masum Gösterecek Tüyolar konusu hakkında bilgiler, Sizi Masum Gösterecek Tüyolar açıklaması, Sizi Masum Gösterecek Tüyolar haberi, Sizi Masum Gösterecek Tüyolar görselleri, Sizi Masum Gösterecek Tüyolar iletişim, Sizi Masum Gösterecek Tüyolar bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

forty nine − = 41