3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır başlıklı konu hakkında detaylar ve 3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır başlığı altında toplandı.

3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır :

Artık her yerde görür olduk etamin kolyeleri. Bir zamanlar annelerimizin elinden düşmeyen kanaviçeler şimdi tekrar moda oldu. Tabii her zamanki gibi geleneksellikle modernlikle harmanlandı. 3 boyutlu etamin kolye de bunlardan biri. Biraz zaman alıyor; ama hem stres atıyorsunuz, hem de şıklığınıza şıklık katacak bir kolyeniz oluyor.

ETAMİN KOLYE

Malzemeler

– Kasnak

– Etamin kumaş

– Nakış ipliği

– Makas, iğne

– Kolye malzemesi

ETAMİN KOLYE

Yapılışı için ipucu

Aslında videoda izleyeceksiniz; ama ben yine de birkaç ipucu vermek istiyorum. Öncelikle nakış ipi yerine floşlu ip kullanabilirsiniz mesela. Böylece daha parlak bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz etamin kumaş yerine de keten kumaş tercih edebilirsiniz.

3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır – İZLE:

özel içeriğidir.

benzer kategori içerikleri, 3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır konusu hakkında bilgiler, 3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır açıklaması, 3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır haberi, 3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır görselleri, 3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır iletişim, 3 boyutlu etamin kolye nasıl yapılır bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− three = 5