Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? başlıklı konu hakkında detaylar ve Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? başlığı altında toplandı.

Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? :

Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir ?

Ayakkabı, her bayan için vazgeçilmez bir tutkudur.  Her bayan saatlerce vitrinlerde ayakkabı bakmaktan ve beğendiği modelleri satın almaktan büyük mutluluk duyar. Çünkü ayakkabı her türlü giysiyi tamamladığı gibi  giysinin şık görünmesini  de sağlar. Bu nedenle hem günlük hayatta hem de özel davetlerinizde şık ve zarif bir kombin yaratmak istiyorsanız giysiniz kadar ayakkabı seçiminize de önem vermelisiniz. Neyse ki günümüzde her türlü kıyafete uygun ayakkabı tasarlanmakta ve bayanların beğenisine sunulmaktadır. Aynı şekilde tesettürlü hanımlar içinde birbirinden farklı şık ve rahat ayakkabı modelleri bulunmaktadır.

Tesettür giyimde ayakkabı seçimi yaparken, dikkat edeceğiniz en önemli husus; giydiğiniz kıyafetin tarzına uygun ayakkabı modeli seçmeniz olacaktır. Örneğin Uzun boydan tesettürlü elbise giyecekseniz bu kıyafetin altına düz bir ayakkabı değil, uzun topuklu bir ayakkabı seçmek gerekir. Böylece ayakkabı elbiseyi bütünleyecek ve elbisenin daha  zarif görünmesini sağlayacaktır. Bunun dışında günlük kıyafetlerinizde  daha rahat hareket edebileceğiniz modelleri tercih etmelisiniz. Salaş bir bluzla kombin edilen kot pantolonun altına düz tabanlı spor ayakkabılar ya da babetler giyebilirsiniz. Gene iş hayatında çalışan tesettürlü bir hanımsanız fular detaylı gömleğinizle kombin ettiğiniz kalem eteğinizin altına hafif topuklu ya da dolgu topuklu ayakkabı seçebilirsiniz. Böylece hem şık hem de rahatlığı bir arada yaşarsınız.

Özel kutlamalarınızda ya da davetlerinizde ise ; abiye kıyafetlerinizin altına daha  gösterişli ayakkabılar tercih etmelisiniz.  Örneğin sade bir abiye elbisenin altına taşlı ayakkabı giymek elbisenizin daha da şık görünmesini sağlayacaktır. Tam tersi abiye kıyafetlerinizde işlemeler, taşlı süslemeler fazlaysa  o zaman daha sade bir ayakkabı seçmelisiniz. Ayrıca düz siyah renkli şifon elbiselerinizin altına parlak dore, lame renginde ayakkabıların da yakışacağını unutmamalısınız.

Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? Konusu Resimleri

benzer kategori içerikleri, Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? konusu hakkında bilgiler, Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? açıklaması, Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? haberi, Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? görselleri, Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? iletişim, Tesettür Kıyafetlerle Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmelidir? bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + two =