Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri başlıklı konu hakkında detaylar ve Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri başlığı altında toplandı.

Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri :

Denim şıklığı yani kot detaylı kıyafetler, özellikle spor tarzı seven tesettürlü hanımlarımızın severek kullandığı parçalardır.
2020 İlkbahar yaz sezonunda tesettür dünyasında kot detayların ağırlık kazandığı görülmektedir.

Tesettür modasında kot parçalar nasıl kombinlenebilir?

Kot Elbise
İlkbahar aylarının hafif serin havalarında kot elbiseler, beden hatlarını örten formlarıyla oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır. Boydan boya kot elbiseler,  krem ya da kahve rengi ve tonlarında dolgu topuk ayakkabılarla son derece iyi bir ikilidir. Klasik leofer ayakkabılar da kot elbiselerin şıklığını tamamlayabilir. Açık renk kot elbiselerle kahverengi büyük çantalar oldukça  yakışmaktadır. Siyah ya da lacivert kot elbiseler, açık renk kumaş ve desenli çantalarla tarz bir görünüm yaratır.

Eğer düzgün bir fiziğiniz varsa eteği çan formunda açılan ve hafif bele oturan hoş bir kot elbise size yakışacaktır. Büyük beden tesettürlü hanımlarımız da trapez kesim kot elbiseler içinde vücut kusurlarını kamufle ederek, daha zarif görünebilirler.

Kot Pantolonlar
Boru paça kot pantolonlar, uzun tuniklerle oldukça zarif görünmektedir. Uzun tunik, boru paça kot pantolonlar, eteği püsküllü şallarla tamamlanarak, bu kombine klasik topuklu ayakkabılarla kadınsı bir dokunuş yapılabilir. Geniş paça kot pantolonlar ya da pantolon etek tarzı kotlar, basen bölgesini kapatan çok geniş ve uzun olmayan tunik ve gömleklerle hoş görünmektedir. Beyaz, kemer detaylı bir gömlek, açık renk geniş paça kot pantolon, dolgu topuk kahverengi ayakkabılar, kahverengi çanta ve kahverengi-mavi desenli şal sizi harika gösterecektir.

Kot Etek
Çan tipi ya da kloş açılan kot etekler, bluzlar ya da balıkçı yaka oversize  trikolarla harika görünecektir. Kalem ot etekler, bazen bölgesine inen tuniklerle tamamlanabilir. Kot etekler, dolgu topuk ayakkabılarla, klasik topuklu ayakkabılar ile hoş bir uyum oluşturmaktadır. Spor ayakkabılar, kot ve uzun etekleri kot pantolonlarda olduğu gibi uyumlu tamamlamayabilirler.

Kot Kaplar

Kot kaplar, ilkbahar ya da yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilecek, şık paralardır. Açık renk kot kaplar, sezonun trend rengi  pudra pembesi bir şal ile  oldukça hoş bir uyum yaratır. Asimetrik detaylı kaplar, önümüzdeki sezonda oldukça revaçta olacak ve uzun asimetrik kap modelleri boru paça açık renk pantolonlar, siyah ayakkabılarla tamamlanarak tesettürlü hanımlarımızı hem zarif hem de modern gösterecek.

Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri Resimleri

benzer kategori içerikleri, Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri konusu hakkında bilgiler, Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri açıklaması, Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri haberi, Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri görselleri, Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri iletişim, Tesettür Modasında Denim Ya Da Kot Modelleri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two + four =