Sıfır beden out kıvrımlar in başlıklı konu hakkında detaylar ve Sıfır beden out kıvrımlar in konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Sıfır beden out kıvrımlar in başlığı altında toplandı.

Sıfır beden out kıvrımlar in :

Sadece sıfır beden mankenlerin podyuma çıkıp iç çamaşırı tanıtabileceğini düşünüyorsanız yanıldınız Ya da gösterişli ve seksi iç çamaşırlarının sadece zayıf kadınlar için tasarlanıp üretildiğini düşünüyorsanız moda dünyasındaki son gelişmelerden yeterince haberdar değilsiniz demektir. Çünkü moda dünyasında büyük beden mankenler de artık ağırlıklarını iyice ortaya koymaya başladı.

Bunun son örneği de New York Moda Haftası’nda yaşandı. Sports Illustrated için kamera karşısına geçen ilk büyük beden manken olarak adını duyuran Ashley Graham kıvrımlı kadınlar için tasarladığı koleksiyonu tanıttı.

Kıvrımlar ortada

28 yaşındaki Graham’ın Kanadalı Addition Elle firması için hazırladığı koleksiyonu; hiçbiri alıştığımız kadar ince olmayan genellikle kıvrımları dikkat çeken ve ölçüleri 38 ile 44 beden arasında değişen mankenler tanıttı. Bunlardan biri de kendini “beden aktivisti” olarak tanıtan Graham’dı. 44 beden Ashley Graham’ın Siyah Okide adlı koleksiyonunda siyah, mavi ve mor renkler ağırlıkta. Üstelik Ashley Graham bu iç çamaşırlarını tasarlarken, fazla kiloları kapatmayı değil tam tersine giyenlerin kendilerini kıvrımlarından hoşnut hissetmelerini amaçlamış.

Ashley Graham, son dönemde moda dünyasında giderek seslerini duyuran büyük beden mankenlerin en ünlülerinden biri. Graham bu yılın ilk aylarında “Bu plaj vücuduna hazır mısınız” sloganıyla tanıtımı yapılan bir zayıfama ürününü protesto etmek için de Instagram sayfasında bir kampanya başlatmıştı. Graham “Saklayacak hiçbir şey yok, teşhir edecek çok şey var” notuyla kadınlara bakış açısını da esprili bir şekilde eleştirmişti.

benzer kategori içerikleri, Sıfır beden out kıvrımlar in konusu hakkında bilgiler, Sıfır beden out kıvrımlar in açıklaması, Sıfır beden out kıvrımlar in haberi, Sıfır beden out kıvrımlar in görselleri, Sıfır beden out kıvrımlar in iletişim, Sıfır beden out kıvrımlar in bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirty three − twenty five =