Moda Dünyası başlıklı konu hakkında detaylar ve Moda Dünyası konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Moda Dünyası başlığı altında toplandı.

Moda Dünyası :

Pazar stilini de kullanarak şık olabilirsiniz. Nasıl mi? İşte size bir örnek. Şayet İstanbul ’da oturuyorsanız işiniz oldukça kolay. İstanbul ’un neredeyse her semtinde büyük bir pazar kurulur. Yerlerini tespit edin yeter.

Mesela ünlü Çarşamba pazarı Fatih camiinin arkasında kurulur. Caddeler boyu yayılır ve kumaştan giysiye ayakkabıdan mutfak eşyasına bikiniden baharata her şey satılır. Bir diğer pazar ise Kadıköy ’dedir. Mevki olarak uzunçayıra taşınan meşhur pazar hem salı hemde cuma günleri kurulur ve gediklisinin her ihtiyacını karşılar. Tabi Pendik Cumartesi ve Maltepe Pazartesi pazarlarını da unutmayalım. Mağazada onlarca lira olan o bluzu pazardan kaç liraya alırsanız mutlu olursunuz. Beş mi on mu? Oldukça muhtemel. Yeter ki gezmeyi sevin. Mağazada gördüğünüz o güzelim topuklu ayakkabı pazarda ne kadar, mağaza fiyatının üçte biri cebinizde kalsın.

Moda olan parçalar uygun fiyata nerede? Pazar ilk cevabınız olmalı. Kalite konusunda endişeleriniz mi var. Peki mağaza etiketini göstersek. Mağazalar pazar müşterisinin potansiyelini anladıktan sonra mağaza fiyatının oldukça altına ürünlerini pazar tezgahlarına koymaya başladı. Böylece hem mal sirkülasyonu olacaktı, hem de mağazada satılan ürünlerin fiyatlarını şişiren kira ve benzeri ekstralar düşecekti. Öyle de oldu. Artık moda pazarda. Sizde az paraya modayı yakından takip edebilirsiniz. Unutmayın bugün pazar günü!

benzer kategori içerikleri, Moda Dünyası konusu hakkında bilgiler, Moda Dünyası açıklaması, Moda Dünyası haberi, Moda Dünyası görselleri, Moda Dünyası iletişim, Moda Dünyası bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ninety seven − = 87