Ayakkabıları su geçirmez yapmanın püf noktası başlıklı konu hakkında detaylar ve Ayakkabıları su geçirmez yapmanın püf noktası konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Ayakkabıları su geçirmez yapmanın püf noktası başlığı altında toplandı.

Ayakkabıları su geçirmez yapmanın püf noktası :

Havalar sıcak, hepimiz daha hafif ve serin olan bez ayakkabılar tercih ediyoruz. Ani bastıran yağmurlarda da sokakta yürür gibi sırılsıklam oluyoruz. Evdeki her türlü ayakkabıyı su geçirmez yapmanın basit fakat yüzde yüz etkili bir yolu var. Bu yöntemle artık yağmurlu havalarda ayaklarınız ıslanmayacak, bez ayakkabılarınızı her mevsimde rahatlıkla giyebileceksiniz.

Su geçirmez ayakkabı

Malzemeler;

– Balmumu

– Fön makinesi

Yapılışı;

Spor ayakkabınızın kenarlarına balmumu sürün ve fön makinesiyle kurulayın. Bu basit işlemle ayakkabılarınız su geçirmez özelliğine sahip olacak. Balmumu kaplaması görünmez olduğu için ayakkabınızın görüntüsünü bozmayacak ama etkili bir şekilde sudan koruyacaktır.

benzer kategori içerikleri, Ayakkabıları su geçirmez yapmanın püf noktası konusu hakkında bilgiler, Ayakkabıları su geçirmez yapmanın püf noktası açıklaması, Ayakkabıları su geçirmez yapmanın püf noktası haberi, Ayakkabıları su geçirmez yapmanın püf noktası görselleri, Ayakkabıları su geçirmez yapmanın püf noktası iletişim, Ayakkabıları su geçirmez yapmanın püf noktası bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

forty one + = 50