Tesettür Giyimde Çalıkuşu Etek Modeli başlıklı konu hakkında detaylar ve Tesettür Giyimde Çalıkuşu Etek Modeli konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Tesettür Giyimde Çalıkuşu Etek Modeli başlığı altında toplandı.

Tesettür Giyimde Çalıkuşu Etek Modeli :

      Kadınların eteklerle daha göz alıcı,daha seksi, daha zarif göründüklerine şüphe yok.
Bu yılın moda modelleri içinde çalıkuşu etekmodelleri de bulunmaktadır. Bu modellerde öne çıkan geniş pilelerdir. Vücut hatlarındaki belirginliği yok denecek kadar aza indiren çalıkuşu etek modeli, bütün bayanlara hitap etmektedir, tesettürlü hanımların tercihlerinde ise ilk sırayı alır. Kumaş olarak ekose, pötikareli, puantiyeli, sade renkler tercih seçenekleri arasındadır.
    Çalıkuşu etek modelinde etek boyu genelde uzun tutulur. Askılı ve askısız seçenekleri vardır. Açık renk vücudu saran gömlek modelleri ile kombinlenmesi daha şık bir görünüm kazandırır. Yüksek kemer altındaki pileleri ile özellikle uzun boylu ve zayıf bayanların şıklığına şıklık katmaktadır. Bu modeli hazır tercih etmenizin yanında, küçük bir dikiş bilgisi ile kısa bir sürede kendinizde dikebilirsiniz.
calikusu-etekler

benzer kategori içerikleri, Tesettür Giyimde Çalıkuşu Etek Modeli konusu hakkında bilgiler, Tesettür Giyimde Çalıkuşu Etek Modeli açıklaması, Tesettür Giyimde Çalıkuşu Etek Modeli haberi, Tesettür Giyimde Çalıkuşu Etek Modeli görselleri, Tesettür Giyimde Çalıkuşu Etek Modeli iletişim, Tesettür Giyimde Çalıkuşu Etek Modeli bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ninety five − = 93