Marka Eşarp Modelleri başlıklı konu hakkında detaylar ve Marka Eşarp Modelleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Marka Eşarp Modelleri başlığı altında toplandı.

Marka Eşarp Modelleri :

 

Tesettür giyim için bildiğiniz gibi genel olarak ferace, tunik ve cap modelleri tercih edilmektedir. Yine bunlar ile birlikte tesettür giyimin bütünleyicisi yani tamamlayıcı olarak kullanılan eşarplar ve şallarda en çok tercih edilen ürünlerden olmaktadır. Sizlere bu yazımızda, marka eşarp modelleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, bazı markalardan söz etmemiz mümkün olacaktır. Eşarp kalitesi ve kumaş seçimi Genel olarak eşarp seçimleri yapılırken, kaymaz özellik aranmaktadır. Bunların yanı sıra su ve leke tutmaz özellikli eşarplar da markaların teknik özellikleri arasında yer alırken, elbette ki tasarım ve renk seçimi de ürünlerin seçimlerinde dikkat edilecek özelliklerden bazıları oluyor. Eşarp kalitesi elbette ki kumaş kalitesi ile birlikte ele alınırken, farklı kumaşlar dahilinde üretimler gerçekleştirilmektedir. Genel olarak eşarp kumaşları aşağıda ki gibi yer alırken, marka eşarp modellerinden bazıları şu şekilde üretilmektedir.

marka-esarp-modellerinden

• Sura kumaş

• İpek kumaş

• Twill ipek

• Twill

• Jakarlı eşarp modelleri

• Saten eşarp modelleri Kumaş türlerine göre bu şekilde sınıflandırmak doğru olacaktır.

marka-esarp-modelleri-

Bildiğiniz gibi bunlar arasında yer alan saten, en parlak ve yumuşak kumaş olarak tanımlanmaktadır. Bunun için de aslında daha çok kayma özelliği gösteriyor denilebilir. Bu sebepten dolayı bağlama düzeni dikkat edilmesi gerekenler arasında olurken, genel olarak bone ile birlikte kullanılması daha doğru olacaktır. Ancak bu şekilde kayma özelliği en aza indirilebilir. Sura ipek kumaş Son zamanlarda tüketiciler tarafından oldukça yaygın olarak kullanılan sura kumaş, 100 saf ipekten üretilmektedir. Yine saten kumaş gibi oldukça parlak ve yumuşak bir kumaş olmaktadır. Canlı ve daha renkli desenli modelleri bulunanlardan bazıları. Jakarlı eşarp modelleri Sura ipek kumaş modellerine göre daha kalın bir model tercih etmek istiyorsanız, jakarlı modellere göz atabilirsiniz. Bu eşarpların bir başka özelliği ise kendinden desenli olmasıdır. Dikilme esnasında, dikişler kendinize has bir desen oluştururken, tüketiciler bu özelliği oldukça beğeni ile karşılarken, seçimlerinde oldukça fazla yer vermektedir.

marka-esarp-modelleri

Twill eşarplar Yine bu kumaş türünden üretilen eşarplarda daha kalın tercihler arasında yer alıyor. Eğer ki ince yapıya sahip bir ürün istemiyorsanız, bu kategori altından ürünler tercih edebilirsiniz. Püsküllü modern eşarp Eğer ki tesettür giyimin modernize halini tercih etmek istiyorsanız, bu durumda standart eşarp modellerinin yanı sıra modernize edilmiş olan püskül detaylarına sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Bahsedilen püsküller, farklı kumaş türlerinden olabildiği gibi yine ipek kumaşlardan da dizayn edilebilmektedir. Püskül uçlarında farklı metal ve plastik aksesuarlar kendini gösterirken daha modern bir görünüm için yardımcı olabiliyor. Boyundan bağlamalı eşarplar Marka eşarp modelleri olarak, boyundan bağlamalı şekilde de tasarlanabilmektedir.

marka-esarp-modeller

Tasarımı ve kesim detayları ile birlikte buna imkân veren modellerde yine sade ve düz modeller bulabilmek mümkün olurken, oldukça renkli ve canlı tasarımlara da ulaşabilirsiniz. Leopar desenli modeller Bir zamanların trendi olan leopar deseni, yine son yıllarda eşarp modellerine de yansımış durumda. Pek çok marka bu konuda ürünlere çok fazla yer vermese de yine bazı dönemler bu gibi desenlere ulaşabilirsiniz. Broşlu modeller Daha çok abiye kıyafetler ile birlikte tercih edilen abartılı eşarp modellerinden birisi de broş detaylı eşarplardır. Tüm bahsettiğimiz bu modellere, görsellerden ulaşarak, modellerin detaylarına göz atabilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, Marka Eşarp Modelleri konusu hakkında bilgiler, Marka Eşarp Modelleri açıklaması, Marka Eşarp Modelleri haberi, Marka Eşarp Modelleri görselleri, Marka Eşarp Modelleri iletişim, Marka Eşarp Modelleri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifty six − = 51