Uzak Durmanız Gereken Trendler başlıklı konu hakkında detaylar ve Uzak Durmanız Gereken Trendler konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Uzak Durmanız Gereken Trendler başlığı altında toplandı.

Uzak Durmanız Gereken Trendler :

Her vücuda,her kıyafet uymaz veya hoş durmaz.Moda diye giyilen ve vücudunuza da olmayan trendlerin ısrarcısı asla olmayın.Bu trendlerin bazıları tam ortadan kaybolacakken bir şekilde moda olarak tekrar geri dönüyor.İşte o kıyafetler;

Düşük ağlı pantolonlar birçok kadının moda kurbanı olmasına neden olmaktadır.Üst kısmı geniş, düşük ağlı pantolonların en kötü biçimlileri ise bacak kısımları dar biçimli olanlar.Eğer bu pantolonları tercih edecekseniz de,bacak kısımları yapışık olmayanları seçmelisiniz.
Tayt en sevdiğiniz kıyafetlerden biri olabilir ancak parlak çeşitlerinin en kötü türlerinden biri olduğunu kabul etmelisiniz.Işığı yansıtan bu taytlar bacaklarınızın daha kalın görünmesine neden olur.Deri,dore ve lame renklerde bulabileceğiniz parlak taylardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız.
Kadife üstler de kalınlaştırıcı etkiye sahip parçalardandır.Vücudunuzun üst kısmını daha geniş ve kalın gösteren bu bluzları kesinlikle tercih etmeyin.Eğer olduğunuzdan daha kalın görünmek istemiyorsanız çok sevdiğiniz kadife kumaşları tercih etmemelisiniz.

benzer kategori içerikleri, Uzak Durmanız Gereken Trendler konusu hakkında bilgiler, Uzak Durmanız Gereken Trendler açıklaması, Uzak Durmanız Gereken Trendler haberi, Uzak Durmanız Gereken Trendler görselleri, Uzak Durmanız Gereken Trendler iletişim, Uzak Durmanız Gereken Trendler bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − thirteen =