El ele tutuşma şekillerinin anlamı başlıklı konu hakkında detaylar ve El ele tutuşma şekillerinin anlamı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler El ele tutuşma şekillerinin anlamı başlığı altında toplandı.

El ele tutuşma şekillerinin anlamı :

Her ilişki de el ele tutuşmak çiftlerin fiziksel olarak ilk yakınlaşmalarıdır. Aşkın derecesi somut veriler ile ölçülemez fakat beden dili kişinin gerçekten sevip sevmediği ile ilgili ufak bilgiler verebilir. Peki hangi tutuşma şekli ne anlam veriyor;

Sevgi pozisyonu

Bu tutuşmada kadında erkekte sahiplenici roldedir. Aşırı kıskançlık görülmez. Çevrelerine karşı daima pozitif enerji verirler ve sosyaldirler. Ama baş başa zaman geçirmeyi daha fazla severler.

Tutkulu aşkların pozisyonu

Genelde aşırı sahiplenici ve tutkulu çiftlerin tutuşma şeklidir. Çiftlerin kendi aralarında tatlı sert atışmalar olmazsa olmazdır. Aşırı kıskançlık ve yoğun bağlılık duygusu bu tip el ele tutuşan çiftlerde görülür. Bu tür çiftler pek sosyal olmayı sevmezler. Baş başa daha kaliteli zaman geçirirler.

Tek parmak tutuşu

Bu tür çiftlerde, taraflar yalnızlığı sever ama aynı zamanda birlikteyken de yalnızlığı paylaşmasını bilir. Karşılıklı zorlama veya yaptırım söz konusu dahi olamaz. Güven seviyeleri oldukça fazladır. Hayatlarının merkezine sevdikleri kişileri oturtmazlar. Aşkları hassastır.

Diğer el ile tutmayı destekleme

Etrafınızda böyle çift gördüyseniz muhtemelern ilişkilerinde problem var demektir. Birkaç hafta ya da ay önce büyük bir tartışma yaşayıp ardından barışan çiftlerin pozisyonudur.

Kol kola girme şekli

Çiftlerin kendini en rahat hissettiği ortamlarda, sosyal etkinliklerde ve baş başa yapılan huzurlu yürüyüşlerde çiftler bu şekli kullanır. Çünkü diğer türlü el ele tutuşmaların aksine kol kola olmak çiftlerin birbirine ne kadar alışık olduğu ve duyulan güvenin ne derece büyük olduğunu gösterir.

Yumruğu avuç içine alarak tutuşma şekli

Eğer ilişkinizde partneriniz ile bu tür bir el tutuşma şekliniz varsa çok dikkatli olmak gerekir. Zira yumruğu avucunun içine alan tarafın ( ki bu erkekler olur) hırslı, bencil , aşırı kıskanç ve dominant olduğunun göstergesidir. İlişkide ortak karar yerine kendi bildiğini okuyan, emri vaki hareketleri sıkça yapan kişileri ele veren bir tutuş şeklidir. Bunun en temelinde ya önceki tecrübelerine göre genel hissedilen güvensizlik ya da aşırı kıskanç yapıda olduğu söylenebilir.

Mesafe pozisyonu

Bu şekilde bir çift gördüyseniz yüzlerine bakmanız gerekiyor. Eğer çift gülüyorsa muhtemelen ilk buluşmadır. Fakat gülmüyorsa muhtemelen aralarında bir porblem olmuştur. Çünkü eller, sevginin göstergesidir.

benzer kategori içerikleri, El ele tutuşma şekillerinin anlamı konusu hakkında bilgiler, El ele tutuşma şekillerinin anlamı açıklaması, El ele tutuşma şekillerinin anlamı haberi, El ele tutuşma şekillerinin anlamı görselleri, El ele tutuşma şekillerinin anlamı iletişim, El ele tutuşma şekillerinin anlamı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

95 − = eighty six