Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları başlıklı konu hakkında detaylar ve Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları başlığı altında toplandı.

Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları :

Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları

Boyunu uzun göstermek için çeşitli türlerde kıyafetleri giyebilme avantajına sahip olurlar. Parçaların doğru seçilmesi vücudunuzda istediğiniz etkiyi yakalamanızı etkileyecektir. Bel bölgesi kalınbayanların zayıf görünme yolları kıyafetlerden geçmektedir.

Kıyafet Seçimi

Göbek veya basen bölgenizdeki fazlalıkları gizlemek isteyenler kıyafetseçimine önem göstermelidir. Göğüs bölümü detaylı, bileklere kadar uzanan uzun elbiselertercih edile bilir. Vücudu tamamen sarmayan, tek renk veya küçük desenli elbiseler uygun olabilir.Elbise seçimlerinizde göğüs altında daralan modellerden uzak durmalısınız. Yoksa göbeğinizin ve basenlerinizin belirgin olmasına sebep olur. Model seçiminde bel bölümü içinkorsaj kemer kullanımına uygun, etek bölümü hafif bol kesimli elbiseler uygun olabilir. Korsaj kemer göbeğinizin daha sıkı görünmenizi sağlar ve toplamda dengeli bütünlük oluşturur. Tarzınızda üst parçalar için tunik giymeyi tercih ediyorsanız; basenin hemen altında biten, yumuşak ve uçuşan kumaşlardan üretilmiş, hafif bol kesimli modeller uygun olacaktır.

Pantolon Seçimi

Bluz giymeyi sevenler göbeklerini gizlemeniz için bel kısmı lastikli modelleri kullanmalısınız. Bu tarz bluzlar göbeğinizin daha sıkı görünmesini sağlıyor ve vücudunuzun daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Dar paçalı pantolonların kullanımını azaltmalısınız. Pantolonlarda boru paça olanlar basen ve bacakların orantılı görünmesini sağlamaktadır. Düşük bel pantolon seçimi,hem boyunuzu daha kısa gösteriyor hem de göbeğinizin belirginleşmesine sebep olmaktadır. Bacaklarınızın daha uzun ve kalçalarınızın daha dik görünmesi istiyorsanız yüksek topuklu ayakkabılar giymelisiniz.

Kaynak: http://www.beyzaca.com/

benzer kategori içerikleri, Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları konusu hakkında bilgiler, Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları açıklaması, Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları haberi, Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları görselleri, Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları iletişim, Bel Bölgesi Kalın Bayanların Zayıf Görünme Yolları bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

79 − = seventy five