Koltuk altı mumunun 5 farklı kullanımı başlıklı konu hakkında detaylar ve Koltuk altı mumunun 5 farklı kullanımı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Koltuk altı mumunun 5 farklı kullanımı başlığı altında toplandı.

Koltuk altı mumunun 5 farklı kullanımı :

Evet bu mumlar koltuk altı terlemelerini gidermek için üretildi, ama insanlar da ona yeni kullanım alanları sundu. Çünkü insanoğlu kritik zamanlardan kurtulmanın bir yolunu her zaman bulur.

1 – Sivilceler kabusunuz olmasın

Bazı sivilceler çıktıkları yeri pek severler ve orada bir hükümdarlık kurma çabasına girerler. Eminim özellikle yüzünüzde bir tane muhakkak var. İşte o kaybolmak istemeyen sivilceyi koltuk altı mumu ile kurutabilirsiniz. Çünkü mumun içindeki ter önleyici madde sivilcenin kurumasını sağlar.

2 – Ayaklarınız artık kokmasın

İnsan yapısı gereği terleyen bir varlık. Haliyle bu ter gerisinde kötü kokular bırakıyor. Uzun bir iş gününün ardından bu konuda en çok şikayet edeceğimiz yer kuşkusuz ki, ayaklarımız.

Ayak tabanınıza v eparmak aralarına ayakkabınızı giymeden önce koltuk altı mumunu sürün. Ayaklarınız kokmayacaktır.

Ayrıca kokmasını engellediğiniz gibi ayağınızın arka kısmına sürerek ayakkabı vurmalarını da engelleyebilirsiniz.

3 – Dar kotları giymenize yardımcı

o dar kotları giymenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ama bu yöntemden sonra artık kan ter içinde kalmanıza gerek yok. Sadece bacaklarınıza koltuk altı mumunu sürün ve kotunuzu rahat rahat giyin.

4 – Koltuklarınız temiz kalsın

Sırt bölgesi de vücdumuzun en çok terleyen bölgelerinden biridir. Sırtımıza süreceğimiz koltuk altı mumu sayesinde koltuklara leke bıırakma korkusu yaşamadan rahat rahat oturabiliriz. Artık diken üstünde misafirliklere son.

5 – Göğüsleriniz de terlemesin

Özellikle spor yapanlar iyi bilir ki göğüs kısmında oluşan terleme kadınları çok rahatsız eder. Ama terleyen bölgeye süreceğiniz koltuk altı mumu ile bu derdinizden de kurtulabilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, Koltuk altı mumunun 5 farklı kullanımı konusu hakkında bilgiler, Koltuk altı mumunun 5 farklı kullanımı açıklaması, Koltuk altı mumunun 5 farklı kullanımı haberi, Koltuk altı mumunun 5 farklı kullanımı görselleri, Koltuk altı mumunun 5 farklı kullanımı iletişim, Koltuk altı mumunun 5 farklı kullanımı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− one = two