Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2020 başlıklı konu hakkında detaylar ve Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2020 konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2020 başlığı altında toplandı.

Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2020 :

Kayra Yeni Sezon Modeller

Kayra ürünlerini sergilemeyi bir ben mi seviyorum acaba? Kayra markasının ilham kaynağı “kadın”, ondan olmasın sakın.

Kayra ’nın özel koleksiyonunu gördünüz mü? Tesettür firmalarının arasında lider konuma gelmiş markalar arasında yerini alan firmadan tekrar tekrar söz etmemize gerek yoktur diye düşünüyorum. Kayra ürün zenginliği bakımından anlatmaya kelimelerin yetmediği bir çeşitliliğe zevkli ve kaliteli modellere sahiptir. Pratik şıklığa sahip, sezon parçaları gündüzden geceye kullanılabilir özellikte olup ‘fast fashion ’ dediğimiz hızlı, az ve öz üretilip çabuk tüketilen koleksiyonlardan oluşuyor.

Yaz coşkusunu taşıyan uyumlu, ferah etkilerle şekillenmiş rahatlık ve serinlik hissi veren kumaşlar tercihi ile oluşturulmuş tasarım detaylarının ön planda tutulduğu kuvvetli modeller Kayra ’nın Özel Koleksiyonunda yer alıyor. Sezon açılışını daha önce yapmıştık, biraz da sizlere Kayra ’da nelerle karşılaşabilirsiniz ondan bahsedeceğim.

Kayra 2020 Pardesü Modelleri

Kayra ’da yaz mevsimini vurgulayan 3 farklı konsept var; Dinamik iş kadını,çabasız şıklık ve elegan rüya..

Kayra 2020 Yaz Modelleri

Muhafazakâr kadınının iş hayatına ve resmi ortamlarına uygun, yaşam tarzıyla eşleşen giyim arayışı içindeki iş kadınlarının aradığı kıyafetler kusursuz bir çözüm niteliğinde Kayra askılarında yer alıyor. Geniş ve dökümlü pantolonlar rahat bir duruş sergileyen, belden kuşaklı toplanmalar ile isterseniz tuniklerle isterseniz gömlek veya bluzlarla kombinleyerek tasasız bir mevsim geçirebilirsiniz.

Yazın sıcakları henüz gelmedi ama temmuz ve ağustos aylarında zorlayıcı günlerin bizleri beklediğini varsayarsak, pardesü seven bayanlara sıcakları hissettirmeden sizi serin tutacak inançlarınıza uygun, birbirinden farklı kumaş özelliğine sahip modeller ile bunların yanı sıra ceketler, trençkotlar gibi ürünlere özgürce kavuşabilirsiniz.

Kayra Kot Modelleri 2020

Kayra ’da Denim şıklığı..

Sezonda kot kumaşı inanılmaz formlara girip çıkıyor ve yazın devi olarak iddialı spor şıklığı ile sarsıcı materyallerle tamamlanması sayesinde çok ünlü olma yolunda ilerliyor. Kayra ’nın hem sezon parçaları arasında, hem de özel koleksiyon grubu arasında yerini alan denim modelleri doğal ipliklerden yapılmış olup gömleklerden tuniklere ve hatta feracelere kadar her kategoriye sığabildiğini siz de göreceksiniz. Hala denim özellikli bir ürününüz yoksa Kayra ’dan edinmeye ne dersiniz?

Kayra ’yla romantik yaz gecelerine ne dersiniz?

Sadeliğin galibi ve şıklığın ustası Kayra gece kıyafetleri de enfes görünüyorlar. Dantel ve şifon harmonisi uçuş uçuş İpekimsi kumaşlarla bezenirken düğün, nişan ve mezuniyet gibi temsili önem arz eden günlerde görkemli duruşuyla sizi memnun etmeyi hedefliyor. Doğal, zarif ve kuvvetli geleneksel formlar ile modern çizgileri bir arada taşımaya sevenlere abartısız adeta çaba sarf edilmemiş gibi görünen kullanıcılarına duru hoşluklar vaadi veriyor.

Markanın gücünü ve tasarım kulvarında ayrılan ince nüans farkını ihtişamıyla yansıtan şık kıyafetler capcanlı renklerden telaşsız durağan model kalıplarına kadar,tüller,ışıltılar,danteller ve piliseler gibi özenli detaylar ile Kayra ’nın özel koleksiyonuda sizi kendisine adeta davet ediyor.Kısacası hayallerinizi coştaracak bir rüya, sizleri bekliyor değerli takipçiler..

2020 Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri

benzer kategori içerikleri, Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2020 konusu hakkında bilgiler, Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2020 açıklaması, Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2020 haberi, Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2020 görselleri, Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2020 iletişim, Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2020 bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty eight − twenty six =