Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı konu hakkında detaylar ve Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri başlığı altında toplandı.

Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri :

Tesettür modasında abiyelerden gündelik giyime dek tesettürlü hanımlarımızın sıklıkla tercih ettiği elbise modelleri, nasıl kombinlenebilir?

Jile Elbiseler
2020 tesettür modasının ilkbahar yaz sezonu trend parçaları arasında olan jile elbiseleroversize  penye ya da kazaklar ve leofer ayakkabılar, pisküllü şallarla oldukça güzel bir uyum yakalamaktadır. Sade, kumaş jile elbiseler, gömleklerle kullanılarak ofis şıklığında da şallar ve stiletto ayakkabılarla tercih edilebilir. Denim jile elbiseler, yaz şıklığını keten ayakkabılar ve büyük keten çantalar, spor şallarla harika bir şekilde tamamlayacaktır.

Süslemeli  ve işlemeli elbiseler
Süslemeli, boncuk ya da taş  işlemeli gösterişli elbiselerin kloş etekli modelleri, stiletto  ayakkabılarla gecelerde rahatlıkla kullanılabilir. Elbiselerin kalem etekli ya da dar ve düz kesim formları ise latform topuklu ayakkabılar ve eşarplarla kombinlenebilir. Süslemeli, gösterişli elbiselerde sade ve küçük ebatta çantalar kullanılmalıdır.

Panel Elbiseler
Beli daha ince gösteren panel elbiseler, beli kalın tesettürlü hanımlarımız üzerinde daha zarif durmaktadır.  Panel detayının renginde bir ayakkabı ile uyum sağlayacak kombinler sizi sıradışı gösterebilir. Panel  elbiselerle büyük çantalar rahatlıkla kullanılabilirken, elbisenin formuna uygun eşarp ya da şallar da oldukça hoş duracaktır.

Kaftan Takımlar
2020 sezonunda tesettür firmalarıncayeniden yorumlanan ve abiye elbise formu verilen kaftan, başlığı, ayakkabısı ve hatta duvağı ile gelinlerin kına gecelerinde rahatlıkla tercih edebilecekleri şıklıkta… Kırmızı kaftan takımlar, bej rengi ayakkabı ile oldukça zarif durmaktadır. Kaftan takımlar, kendinden kumaş şallarla tamamlanmakta, kınalarda duvak ya da tül başlıklarla da kullanılabilmektedir.

Balık Etekli Elbiseler
Balık etekli tesettür elbiseler, gecelerde ve özel gün ya da davetlerde kullanılmaya müsaittir. Klasik topuklu ayakkabılar ve eşarp ile uyum sağladığı gibi stilettolarla da kullanılabilir.

Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri Resimleri

benzer kategori içerikleri, Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri konusu hakkında bilgiler, Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri açıklaması, Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri haberi, Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri görselleri, Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri iletişim, Tesettür Elbise Modelleri ve Kombin Önerileri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ninety six − = eighty six