İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler başlıklı konu hakkında detaylar ve İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler başlığı altında toplandı.

İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler :

“Son yıllarda infertilitenin (kısırlığın) arttığını görüyoruz” diyen Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Cem Fıçıcıoğlu, çocuk sahibi olmak için çiftlerin daha sık başvurmaya başladıklarını söyledi.

Prof. Dr. Cem Fıçıcıoğlu, evlilik yaşının ilerlemesi, erken evlenilse bile sosyal nedenlerden dolayı çocuk sahibi olmayı erteleme ve çevresel faktörlerin gebe kalma şansını düşürdüğünü, düşük yapma ihtimalini ise artırdığını dile getirdi.

Daha detaylı bilgi için videomuzu izleyebilirsiniz…

İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler​ – İZLE:

özel içeriğidir.

benzer kategori içerikleri, İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler konusu hakkında bilgiler, İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler açıklaması, İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler haberi, İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler görselleri, İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler iletişim, İnfertilitenin (kısırlığın) artmasına neden olan faktörler bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + seven =