Telefon camındaki çiziklerden kurtulma yolları başlıklı konu hakkında detaylar ve Telefon camındaki çiziklerden kurtulma yolları konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Telefon camındaki çiziklerden kurtulma yolları başlığı altında toplandı.

Telefon camındaki çiziklerden kurtulma yolları :

Dikkatsiz bir hareket, en sevdiğiniz eşyalarınızda çiziklere neden olabilir. Ama umutsuzluğa kapılmayın ve eşyanızı kesinlikle atmayın. Sık kullanılan eşyalardaki basit çizikleri kolayca yok edebilirsiniz. Camı çizilmiş telefonunuz yeni gibi olacak. Cam yüzeylerdeki küçük çizikleri yok etmek veya gizlemek için uygulanabilecek birkaç yöntem var.

1. Granül veya beyazlatıcı etkisi olmayan bir diş macununu bir parça pamuklu bez üzerine sıkın. Yaklaşık 10 dakika dairesel hareketlerle cam yüzeye sürtün. Daha sonra diş macunu izlerini su ile çıkartın.

2. Bir mikrofiber bez üzerine sıvı yağ dökün ve çiziklerin olduğu bölgeyi hafifçe ovun. Bu geçici olarak çiziklerin görünümünü azaltacaktır. Az miktarda Vazelin kullanarak da aynı etkiyi elde edebilirsiniz.

3. Kabartma tozu ve suyu karıştırarak bir macun elde edin. Cam yüzeye uygulayın ve pamuklu bir bezle silin. Fazla macunları nemli bir bezle çıkartabilirsinizAşırı macunları nemli bir bezle nazikçe çıkarın.

benzer kategori içerikleri, Telefon camındaki çiziklerden kurtulma yolları konusu hakkında bilgiler, Telefon camındaki çiziklerden kurtulma yolları açıklaması, Telefon camındaki çiziklerden kurtulma yolları haberi, Telefon camındaki çiziklerden kurtulma yolları görselleri, Telefon camındaki çiziklerden kurtulma yolları iletişim, Telefon camındaki çiziklerden kurtulma yolları bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ thirty = 39