Aker 2020-2020 Sonbahar Kış Eşarp başlıklı konu hakkında detaylar ve Aker 2020-2020 Sonbahar Kış Eşarp konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Aker 2020-2020 Sonbahar Kış Eşarp başlığı altında toplandı.

Aker 2020-2020 Sonbahar Kış Eşarp :

Aker Yeni Sezon Modelleri

Aker ’i görenler görmeyenlere anlatsın. Kış sezonunda eşarp kullanımında zirveleri zorlayan tek isim Aker ’dir.Yeni sezon kıpırtılarını ortaya çıkaran marka, dijital dokunuşlarla retro yansımalar, mistik ve çağdaş formların bir araya gelişiyle şehri kış masalı sahnesine dönüştürüyor.

Global ve eklektik dünyanın sunduğu gerçeklik, Aker 2020/2020 Sonbahar Kış koleksiyonunda dijital efektlerle hayat buluyor. Minimal, bol ve rahat siluetler, retro efektlerle modernize edilerek sezonun en gözde parçalarına dönüşüyor. Aker ’in eşarplarının kapalı giyime nasıl hizmet etmekte olduğunu aranızda bilmeyen yoktur diye sanıyorum. Kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden ve eşarpta ki usta kesimlerini kullanım kolaylığına dönüştüren markada şıklığınızı konuşturacak renklerde ki eşarp tasarımları sizleri bekliyor. Üstelik kış denilince aklınıza koyu tonlar gelebilir, ancak 2020 kışına açık tonları görmeniz mümkün olacağı gibi kullanımın da ne kadar büyüleyici olduğunu yakalayacağınızı düşünüyoruz.

Aker Eşarp

%100 ipekten üretilen tescilli marka Aker Eşarpları, yeni sezonda da Aker kadınının şıklığının en naif ve en güçlü ifadesi olarak karşımıza çıkıyor.

Eşarp devi Aker 2020- 2020 Sonbahar kış koleksiyonunda birbirinden zarif tasarımlarla satışlarına çoktan başladı. Hanımlar başınızı döndürecek çok hoş desenler ile başınızı sarıp sarmalayacak ve kışı oldukça renkli geçireceksiniz, ne dersiniz? Kıyafetlerdeki renkler ve modeller kombininin bütününe hâkim olursa eşarp seçiminizde, kıyafetinizin genel konseptine o denli uyumlu olacaktır. Trendlerden kırmızı, gold, sarı, pembe renklerin hâkim olduğu geometrik desenli eşarpları klasik ve şık takımlarınızla kombinleyebileceğinizi önerebiliyoruz. Yeni sezon için tüm ayarlamalarını bitirmiş olan marka, sonbaharın romantik havasını solumanızı sağlayacak modeller ile kataloğunu derlemiş. Aker eşarpların yanı sıra, tesettür kombinler, çanta eşarp kombinleri, çift taraflı ipek etollar, kapitone yelek, yakasız ceket, bol pantolon ve retro desen bluza eşlik eden Aker  çanta ile cesur kadın imajı yansıtan kış tasarımları mağazalardaki yerini aldı da sizleri ziyaretine bekliyor.

Aker Sonbahar Kış

Başınızın tacı Aker, yeni sezon eşarplarında her zaman ki zengin kış sezonu koleksiyonunda malum bordonun sezon hâkimiyetinden olacak ki renklerin başını çekiyor. Hemen ardından çiçek desenler, lacivertler, siyahlar, haki ve kahve tonlar diğer renklerle harmanlanarak koleksiyonun ana hatlarını oluşturmuş. Bakalım bu kış da beklentilerinize cevap verecek nitelikte desenlerle karşılaşacak mısınız? Gündüz ve gece kombinlerinize eşlik etmeye hazır ve nazır gösterişli ipekler Aker ’de sizleri bekliyor.

 Aker Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

 

benzer kategori içerikleri, Aker 2020-2020 Sonbahar Kış Eşarp konusu hakkında bilgiler, Aker 2020-2020 Sonbahar Kış Eşarp açıklaması, Aker 2020-2020 Sonbahar Kış Eşarp haberi, Aker 2020-2020 Sonbahar Kış Eşarp görselleri, Aker 2020-2020 Sonbahar Kış Eşarp iletişim, Aker 2020-2020 Sonbahar Kış Eşarp bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + 3 =