Tesettür Mayo Modelleri başlıklı konu hakkında detaylar ve Tesettür Mayo Modelleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Tesettür Mayo Modelleri başlığı altında toplandı.

Tesettür Mayo Modelleri :

Tesettür mayo alırken dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar vardır. örneğin nasıl tesettürsüz bayanların mayolarının hijyenik olması gerekiyorsa aynı kural tesettürlü bayanlar için de geçerlidir.
Tesettür-mayo-model
Tesettür mayo alırken ilk aklınızda bulunması gereken haşemanızın kumaş özellikleridir. Bilindiği üzere polyester kumaş özellikleri bakımından hava geçirmeyen bir tarzdır. Bu sebeple içinde bakteri üretmesi çok daha kolay olmakla birlikte ıslak kaldığı için çabuk hasta olmanıza sebep olur.

Haşema seçimlerinde vücut kısmı polyester kol ve bacak kısımları jarse kumaş olan mayolar tercih edilmeli. Böylelikle kıyafetin daha kolay kullanılması sağlanır. Denize giderken yanınızda en az bir tane yedek haşema bulundurmalısınız.

Böylelikle denizden çıkınca kuru olanı giyme imkânınız olacağı gibi hastalıklara davetiye çıkaran durumdan da kurtulmuş olacaksınız. Tesettür haşemalarda iki çeşit bone tarzı vardır.

Bonelerden bir tanesi başa ayrı olarak takılan diğeri ise kapüşon şeklinde olan bonedir. Başa geçirilen boneleri tercih etmek her zaman daha iyidir. Çünkü kapüşon olan bonelerin enseyi kapatması baş ağrısına neden olabilir. Ayrıca takılan boneler ensede açıklık bıraktığı için baş ağrısı önler.

Tesettür mayo modellerinde mavi renkler bu senenin trend renkleri. En çokkullanılanlar ise iki parçalı haşema modelleri, tesettürlü elbise haşemalar ve tulum şeklindeki tesettür haşemalardır. Haşema seçerken vücut yapınızı iyi tanıyor olmalısınız. Eğer kilolu bir yapınız varsa elbise tarzları size daha uygundur. Bu şekilde denizde daha rahat hareket etme imkânı bulacaksınız.
Kırmızı-renkli-mayo-model

Zayıf bir bedeniniz varsa tulum olanları tercih edebilirsiniz. Bunun dışındaki, orta halli bayanlar iki parçalı, elbise veya tulum şeklindeki mayolardan herhangi birini tercih edebilirler. Tesettür mayoların yarı kapalı olan tarzları da mevcut. bu modelleri daha çok mütevazi giyinmeyi seven bayanlar tercih ediyor.
Tesettür-mayo-modeli
Dirsekte biten taytın üzerine tercih edilen kolsuz kalçayı kapatan tunik şeklindeki haşema modelleri kadınların üzerinde son derece zarif duruyor.

Ayrıca kilolu bayanların rahatlıkla tercih edebilecekleri bu modellerin her rengi mevcut. senenin haşema rengi mavi ama bu renk natürel tarzın yerine siyah ile kombinlenerek daha fazla tesettürlü hanımın tercihi oluyor. Bunun dışında kalan modellerde genellikle sade ve canlı renkler kullanılıyor.

Fakat kıyafetin bir bölümünde zarif bir model mutlaka bulunduruluyor. Özellikle bel kısmına yerleştirilen bu modeller kıyafet üzerinde şık bir hareketlilik sağlıyor. Sportif tesettürlü bayanlar mayo tercihlerinde genellikle kırmızı ve maviyi bir arada kullanıyorlar.

Haşema mayoların iki parçalı modellerinde farklı renk kombinleri de mevcut. Örneğin üstü ayrı, altı ayrı renkler özgün tarzı tercih eden bayanların seçimi oluyor.

Bu tarz mayo seçimlerinde daha çok açık renk tercihleri yapılıyor. Kıyafetlerin en büyük özellikleri modern ve teknolojiye uygun olarak nefes alan kumaşlardan üretilmiş olmalarıdır. Bu tarzlar fiyat olarak diğerlerine oranla biraz tuzludur ama emin olun daha sağlıklıdır.

Tesettür Mayo Modelleri Resimleri
Trend-mayo-kombin

 

Mavi-tesettür-mayo-modeli

Trend-tesettür-mayo

Trend-mayo

Tesettür-mayo-model-trend

Tesettür-mayo-modelleri

Tesettür-mayo

benzer kategori içerikleri, Tesettür Mayo Modelleri konusu hakkında bilgiler, Tesettür Mayo Modelleri açıklaması, Tesettür Mayo Modelleri haberi, Tesettür Mayo Modelleri görselleri, Tesettür Mayo Modelleri iletişim, Tesettür Mayo Modelleri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

forty eight − thirty eight =