Muslima Wear Türkiye başlıklı konu hakkında detaylar ve Muslima Wear Türkiye konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Muslima Wear Türkiye başlığı altında toplandı.

Muslima Wear Türkiye :

Tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını karşılama noktasında ciddi anlamda çalışma yürüten deneyimli giyim firmaları, her sene yeni modellerini bayanlara sunarak, kendine özgü kıyafetleri kolaylıkla seçebilme şansı vermektedirler.

Her sene yeni bir markanın tesettür dünyasına girmesi ve markaların birbirinden farklı konularda ilgi çekmesi tesettürlü bayanlar için kolaylığın en büyüğü olmaktadır. Bu noktada tesettür giyim sektörüne Türkiye ayağında yeni giren Muslima Wear, elbise giyim konusunda tesettürlü bayanlara yardımcı oluyor.

Muslima Wear ile yaptığımız röportajımızda, tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını ne doğrultuda karşıladıklarını, Türkiye ayağı olarak ne zaman faaliyete girdiklerini, Türkiye ’de ne tarz üretimler yaptıkları ile ilgili bir söyleşi yaptık. İşte o söyleşi;

Örütülüyüm:

Öncelikle Merhaba, Muslima Wear‘dan biraz bahseder misiniz?

Muslima Wear:

Muslima Wear aslında Türkiye ’de henüz bir senedir var. Ancak daha öncesine dayanan geçmişi, Avrupa ve Amerika pazarları üzerine çalışan bir sektördür. Giyim konusunda bulunduğu ülkenin kültürü ve örfüne göre tasarımlar yaparak, insanları kendi örf ve adetlerinden uzaklaştırmadan giyim ihtiyacı sunan bir firmadır. Taleplerin artması doğrultusunda Rusya ve Türkiye pazarını da açan Muslima Wear, modelleri gittiği her yerde ihtiyaçları karşılayabiliyor.

Örtülüyüm:

Muslima Wear Türkiye ’de ne zaman kuruldu?

Muslima Wear (WM):

Muslima Wear aslında dediğim gibi Avrupa ve Amerika pazarlarında geçmişimiz eskiye dayanıyor, ancak Türkiye ’de geçtiğimiz Mayıs ayında İstanbul ’da faaliyet girdik.

Örtülüyüm:

Ne tür modeller üretiyorsunuz?

Muslima Wear (WM):

Modellerimizi stil üzerinde geliştiriyoruz, her ülkenin kültürüne has çizgileri göstermek istiyoruz. Elbiseleri tamamlayan aksesuarlarla paket olarak müşterilerimize sunuyoruz. Amacımız tesettür çizgisinde kalarak, hanımlara  giyim konusunda yardımcı olmaktır.

Örtülüyüm:

Son olarak söylemek istedikleriniz nelerdir?

Muslima Wear (WM):

Tesettür giyimleri, tesettürlü bayanların en büyük ihtiyaçlarındandır. Özellikle son zamanlarda tesettür adına üretilen giyim modellerinin, tesettürle pek de alakasının olmaması, tesettürlü bayanların, alışveriş yapmalarını zorlaştırıyor. Muslima Wear bu konuda tesettür çizgisini aşmadan, hanımların giyim, kıyafetlerini kendi örf ve adetlerine göre tasarlayarak, kendilerine sunmaktadır. Hedefimiz Türkiye ’de tesettür anlayışından çıkmadan giyim modellerini halka arz etmektir.

Örtülüyüm:

Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Başarılarınızı Türkiye pazarında da görmek temennisiyle.

Not: Tesettür giyim noktasında Türkiye ağına yeni giriş yapan Muslima Wear ürünlerine www.muslima-wear.com adresinden ulaşabilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, Muslima Wear Türkiye konusu hakkında bilgiler, Muslima Wear Türkiye açıklaması, Muslima Wear Türkiye haberi, Muslima Wear Türkiye görselleri, Muslima Wear Türkiye iletişim, Muslima Wear Türkiye bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− four = two