Mavi Renkli Eşarp Modelleri başlıklı konu hakkında detaylar ve Mavi Renkli Eşarp Modelleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Mavi Renkli Eşarp Modelleri başlığı altında toplandı.

Mavi Renkli Eşarp Modelleri :

Renklerin hayatımız da her zaman büyük bir etkisi vardır, mavi de yeryüzünde en çok karşımıza çıkan renklerden biridir. Gökyüzü ve denizler buna en güzel örnektir. Mavi gökyüzü ve deniz; özgürlüğü, huzuru ve sonsuzluğu ifade eder. Renk olarak durağan ve çok göze batmayan bir renk olduğu için insana rahatlık ve huzur verip, dinlendirir. Mavi renk kıyafetlerde sıkça yer verildiği gibi eşarplarda da kullanılmaktadır. Eşarplar geçmişten günümüze kadar özellikle tesettür giyim tarzının bir parçası olmuştur Ağırlıklı olduğu desenli eşarp modelleri de hem dış giyimler hem de kıyafetlerinizle kombine etmeniz mümkündür.

tonlamalarla mavi

turkuaz açık mavi tonları

açık mavi lacivert arası pantone

Mavi ve tonlarını seviyorsanız eğer petrol mavisi bu sezon sizin renginiz. Renk trendleri arasında yerini alan bu renk canlı ve enerjik görüntüsü ile hanımların tercih edebileceği renklerin de en başında geliyor. Stil sahibi hanımlara önerimiz ise 2020 renk trendlerinden olan bordoyu, petrol mavisi ile kombinlemeleridir.

mavi renk tonları

Rengin Tonlarına Göre Anlamları ;

Parlak Mavi: Kendine güven ve sadakat

Koyu Mavi: Bilgelik

Mat Mavi: Kısıtlanmışlık ve engellenmişlik duygusu

Açık Mavi: Kendini adama ve yüksek idealler

Leylak Mavisi: İdealizm

Solgun Mavi: Olgun olmama

Zengin Mavi: Tinsellik

Tam Mavi: Hayal gücü ve algı

turkuaz trendi

 

Mavi renkli eşarpları gördüğünüz de dahi ne kadar iç açıcı eşarplar olduğunu göreceksiniz. Hemen hemen her giysiniz ile kombinlemesi kolay bir renk olan mavi tonları, kullanıcılara kolaylık sağlayan bir eşarp seçeneği olacaktır. Bunaldığınızda, üzerinize sıkıntı bastığında o gün mavi renkleri tercih etmeye özen gösterin. Mavi kullanmanız sizi sakinleştirecek kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

derin mavi

Arapça “ma” su anlamına gelmektedir. Mavi sözcüğü Arapça “su gibi” anlamına gelen Ma ’i sözcüğünden Türkçeye mavi olarak geçmiştir.

Cobalt square

Tesettürlü bayanlarımız için üretilmiş ve ağırlıklı olarak mavi rengin hakimiyeti olan desenli eşarp modellerini sizler için sunuyoruz. Sahip olmayı çok isteyeceğinizi bu muhteşem eşarp modellerinden bazıları şöyledir:

Mavi Rengin Dayanılmaz Işıltısı İle Eşarp Modelleri

benzer kategori içerikleri, Mavi Renkli Eşarp Modelleri konusu hakkında bilgiler, Mavi Renkli Eşarp Modelleri açıklaması, Mavi Renkli Eşarp Modelleri haberi, Mavi Renkli Eşarp Modelleri görselleri, Mavi Renkli Eşarp Modelleri iletişim, Mavi Renkli Eşarp Modelleri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 3 = six