Trend Konular kategorisinde yayınlanan Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı başlığı altınd bulabilirsiniz.

Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Tarkan ve Pınar Dilek, 29 Nisan’da sanatçının Tarabya’daki evinin bahçesinde evlendi. Tarkan’ın eniştesi Mahmut Menekşe ile Dilek’in bir çocukluk arkadaşının şahitlik ettiği nikâh, sanatçının basın danışmanı tarafından sosyal medya paylaşımıyla duyuruldu. TARKAN’DAN…

Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Tarkan ve Pınar Dilek, 29 Nisan’da sanatçının Tarabya’daki evinin bahçesinde evlendi.

Tarkan’ın eniştesi Mahmut Menekşe ile Dilek’in bir çocukluk arkadaşının şahitlik ettiği nikâh, sanatçının basın danışmanı tarafından sosyal medya paylaşımıyla duyuruldu.

TARKAN’DAN BIRINCIL AÇIKLAMA

Sürpriz nikahla ilgili öncelikle konuşan Tarkan, ‘Ülke gündemi can sıkıcı. Bu gündemde sessizce düğün yaptık. Düğün 6 Mayıs’ta Köln’de olacak eşim de demin gebe değil’ açıklamasını yaptı.

Tarkan’ın özel dikim bazı, Dilek’in ise Zeynep Erdoğan imzalı elbiseyle tepe gösterdiği tören, kısa sürede Twitter’ın en çok konuşulan başlıkları arasına girdi.

Çift, gelin tarafının az daha tamamının Almanya’da yaşaması nedeniyle düğünü bu cuma Köln’de yapacak.

bu arada Pınar Istek’in düğün için de öbür bir gelinlik diktirdiği, çiftin balayına haziranda çıkacağı ve şimdilik tercihlerinin Uzakdoğu olduğu öğrenildi. Tarkan balayından sonradan ise Avrupa turnesine çıkacak.

{Makaleler} kategori içerikleri, Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı konusu hakkında bilgiler, Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı açıklaması, Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı haberi, Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı görselleri, Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı iletişim, Tarkan düğün yeri ve tarihini açıkladı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 4 = one