Trend Konular kategorisinde yayınlanan Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi başlığı altınd bulabilirsiniz.

Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi hakkında özet açıklama şu şekildedir:

İstanbul’daki Beyoğlu Tarihi Pano Şarap Evi’nde gerçekleşen nikâh töreninde Uzlaştırma Üregül ve Asya Engin’in şahitliklerini Ayfer Karataş, Ali Alper ve Hamiyet Akpınar yaptı. Genç çifti, bu kayda değer gününde Tarık Akan’ın yakın dostu Rutkay Aziz kızı Doğa Rutkay v…

Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

İstanbul’daki Beyoğlu Tarihi Pano Şarap Evi’nde gerçekleşen nikâh töreninde Uzlaştırma Üregül ve Asya Engin’in şahitliklerini Ayfer Karataş, Ali Alper ve Hamiyet Akpınar yaptı.

Genç çifti, bu kayda değer gününde Tarık Akan’ın yakın dostu Rutkay Aziz kızı Doğa Rutkay ve damadı Kerimcan Kamal gibi isimler yalnız bırakmadı.

Uzlaştırma Üregül ve Asya Engin, nikâh töreninde özel tasarım damatlık ve gelinlik giydi. İkili, Tarık Akıcı’ın sevdiği şarkıları birlikte söyleyip dans etti. Çift, balayı için İtalya’ya gidecek. (Sayit Durmaz/Hürriyet)

{Makaleler} kategori içerikleri, Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi konusu hakkında bilgiler, Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi açıklaması, Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi haberi, Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi görselleri, Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi iletişim, Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül evlendi bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixty five − = fifty seven