Trend Konular kategorisinde yayınlanan Sonunda düğün tarihi belli oldu! başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Sonunda düğün tarihi belli oldu! konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Sonunda düğün tarihi belli oldu! başlığı altınd bulabilirsiniz.

Sonunda düğün tarihi belli oldu! hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Daha önce iki defa düğün tarihlerini erteleyen Sinem Kobal-Arda Turan çifti, 26 Aralık’ta karar kıldı…

Sonunda düğün tarihi belli oldu! hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Daha önce iki defa düğün tarihlerini erteleyen Sinem Kobal-Arda Turan çifti, 26 Aralık’ta karar kıldı. Mekan olarak Çırağan Sarayı seçildi
İKİSİ DE İSPANYA’DA
Yılan hikayesine dönen Arda Turan-Sinem Kobal çiftinin izdivaç tarihi, nihayet netleşti. Nişanlı olan çift, 26 Aralık’ta uzlaştı. Şu sıralar İspanya’da olan ikili, nikah yeri olarak da tekrar Çırağan Sarayı’nı seçim etti.
GELİNLİĞİNİ SEÇTİ
Sinem Kobal’ın İspanya yolculuğu öncesi otelde rezervasyon yaptırdığı, gerisinde da gelinlik seçtiği öğrenildi. Ünlü çiftin nikah şahidi olarak gönüllerinden geçen isimler ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile teknik direktör Fatih Terim. (Günaydın)

{Makaleler} kategori içerikleri, Sonunda düğün tarihi belli oldu! konusu hakkında bilgiler, Sonunda düğün tarihi belli oldu! açıklaması, Sonunda düğün tarihi belli oldu! haberi, Sonunda düğün tarihi belli oldu! görselleri, Sonunda düğün tarihi belli oldu! iletişim, Sonunda düğün tarihi belli oldu! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ eighty nine = 98