Trend Konular kategorisinde yayınlanan Özcan Deniz evlendi! başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Özcan Deniz evlendi! konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Özcan Deniz evlendi! başlığı altınd bulabilirsiniz.

Özcan Deniz evlendi! hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Özcan Deniz (45) kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi, 7.5 aylık hamile Feyza Aktan (25) ile ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde evlendi…

Özcan Deniz evlendi! hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Özcan Deniz (45) kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi, 7.5 aylık hamile Feyza Aktan (25) ile ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde evlendi. Özcan Deniz’in, Zekeriyaköy’deki lüks villasında yapılan nikaha 15 kişi katıldı. Nikah şahitleri ise aile dostlarıydı.

Feyza Deniz gelinlik yerine beyaz bir elbise giymeyi seçim etti. Özcan Deniz evlenmeden 1 hafta önce ağabeyi Ercan Deniz’e şöyle söyledi: “Nikahın ‘Dünya Kadınlar Günü’nde olmasını istiyorum. Eşim ve bütün kadınlar başımın tacı.”

OĞLUNUN SIRADAN: KUZEY

Özcan-Feyza Deniz 1.5 ay sonra dünyaya gelecek oğullarının ismini de ‘Kuzey’ olarak belirledi. Çift balayına çıkmayacak. Özcan Deniz’in başrolünde olduğu Star TV’deki ‘İstanbullu Gelin’in Haziran’daki finalinden sonra tekrar eksik sayıda kişinin katıldığı bir düğün yapacak. Çift balayına oğulları Kuzey ile birlikte gidecek.

{Makaleler} kategori içerikleri, Özcan Deniz evlendi! konusu hakkında bilgiler, Özcan Deniz evlendi! açıklaması, Özcan Deniz evlendi! haberi, Özcan Deniz evlendi! görselleri, Özcan Deniz evlendi! iletişim, Özcan Deniz evlendi! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirty − 28 =