Trend Konular kategorisinde yayınlanan Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler başlığı altınd bulabilirsiniz.

Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Marmaray’da bugün gelin ve damat geçiti vardı…

Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Marmaray’da bugün gelin ve damat geçiti vardı. Bütün 48 çift en mutlu günlerinde Boğaz’ın altından geçmenin heyecanını yaşadı.
Bağcılar Belediyesi toplu nikah törenine katılacak çitler için bu kere öbür bir sürpriz hazırladı. Saat 11:00’de otobüslerle Bağcılar’dan Kazlıçeşme’ye getirilen çiftler, Marmaray’a bindirildi. Bir vagon en ince ayrıntısına kadar gelinlik ve damatlık giyen çiftler göre dolduruldu.
Çiftler boğazın altından geçerken mutlulukla heyecanı benzer anda yaşadı. Marmaray’da seyahat yapan vatandaşlar da onlarca gelin ve damadı karşılarında görmenin şaşkınlığını yaşadı. Üsküdar meydanına çıkan çiftler birazcık önce altından geçtikleri boğazı bu defa arkalarına alıp poz verdi. Üsküdar sahilinde bekleyen klasik gelin arabalarına binen çiftler Levent’e dürüst yolculuğa çıktı. İstanbul’un en altına inen çiftler bu kez de İstanbul’un tepesine çıkacak. İstanbul’un en yüksek binası olan Sapphire’de 48 çift için toplu düğün töreni düzenlenecek.

{Makaleler} kategori içerikleri, Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler konusu hakkında bilgiler, Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler açıklaması, Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler haberi, Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler görselleri, Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler iletişim, Marmaray’dan geçip Sapphire’de evlenecekler bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = five