Trend Konular kategorisinde yayınlanan Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi başlığı altınd bulabilirsiniz.

Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanıdık Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızı Yüsra Ünlü hayatını Bolulu işadamı Esat Palazoğlu ile birleştirdi…

Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanıdık Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızı Yüsra Ünlü hayatını Bolulu işadamı Esat Palazoğlu ile birleştirdi. Düğüne Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da katıldı. Cübbeli, kızının düğünde gelinlik giymesiyle ilgili çevresinden gelen eleştirilere sosyal medya hesabından cevap verdi. “Kızımın gelinlik giymesinden katiyen razı olmadım” diyen Cübbeli Ahmet Öğretmen, ”Tesettür şekilleri farklıdır fakat bizim şehir kılığında çarşaf kullandığımızı biliyorsunuz. Tabii laf geçmiyor. Kızlarımızın bazısı çarşaf giyiyor, bazısı giymiyor. Beceremedik, aciz kaldık. Mum dibine ışık belirlemek misali, insan kendi çocuğunu yönetmekten aciz kalıyor” dedi.

Kendi sosyal medya hesabından kızı Yüsra Meşhur’nün Bolulu meslek adamı Esat Palazoğlu ile hayatını birleştirdiği nikah törenine ilişkin çevresinden gelen eleştirilere yanıt veren Cübbeli Ahmet Öğretmen, şu açıklamaları yaptı:

”BİZİM KENT KILIĞINDA ÇARŞFA KULLANDIĞIMIZI BİLİYORSUNUZ”

“Malum bir düğünümüz oldu, kızımızı evlendirdik. Bu hususta ileri geri yorumlar olduğu haberini aldım. Bir yorumlama yapma zorunluluğu hissettim. Benim açık sözlü olduğumu, hakkı söylemekten imtina etmediğimi bilirsiniz. Natürel biz erkek tarafı değiliz. Düğünün tertibi erkek tarafına ait idi. Onlar da ellerinden gelen en mükemmeli olsun diye gayret ettiler. Benim müdahale edemediğim durumlar oldu. Tesettür şekilleri farklıdır ama bizim şehir kılığında çarşaf kullandığımızı biliyorsunuz. Natürel söz geçmiyor.

”BECEREMEDİK, ACİZ KALDIK”

Kızlarımızın bazısı çarşaf giyiyor, bazısı giymiyor. Beceremedik, aciz kaldık. Mum dibine ışık atamak misali, insan kendi çocuğunu yönetmekten aciz kalıyor. Bu düğünde dedik bayan erkek öbür olsun. Bunu durum koştuk. Bitmiş dediler. Lakin bizim kızın bu şekil gelinlik giymesinden katiyen razı olmadım.”

”O TARAFA BİLE DÖNMEDEN DUA ETMEK DURUMUNDA KALDIM”

Nikah töreninde dua yapmaya çağrıldığını andıran Cübbeli Ahmet Öğretmen, “Dua etmeye çıktım ama o tarafa bile dönmeden sırtımı vererek mahmur şekilde dua etmek durumunda kaldım. Yağmur nedeniyle düğün dışarıya olamayınca son dakika içeri alındı. Ben natürel böylece takip edemiyorum. Hadisi şerifler okundu, Kuran-ı Kerim tilaveti oldu. Kaside ve ilahiler okundu. Fakat yorumlar iftira boyutuna varacak değin. Kokteyl mi varmış, içki mi varmış gibi haşa. Alkol olur mu Allah muhafaza. Tabii fitneciler durmadı.

”KIZIMIN GELİNLİK GİYMESİNDEN DE RAHATSIZ OLDUM”

Kızımın gelinlik giymesinden de rahatsız oldum, nikahın orada kıyılmasını da istemedim lakin sözümüz tutulmadı. Yani diyeceğim biz aciz kaldık. Ben bir kızın gelinlik giymesine katiyen razı olmam, kızım da olsa bu yanlıştır” ifadelerini kullandı.

{Makaleler} kategori içerikleri, Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi konusu hakkında bilgiler, Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi açıklaması, Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi haberi, Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi görselleri, Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi iletişim, Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilere yanıt verdi bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two + one =