Trend Konular kategorisinde yayınlanan Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! başlığı altınd bulabilirsiniz.

Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Ali Ağaoğlu’nun damadına köşk armağan etmesi, Bursalı dünürünü harekete geçirdi…

Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Ali Ağaoğlu’nun damadına köşk armağan etmesi, Bursalı dünürünü harekete geçirdi. Kayınpeder Koray Kırcal da 23 yaşındaki gelini Sena’ya 23 kilo altın takıp altta kalmadı.

Bülent Cankurt bugün Günaydın’da erkek tarafının takılarını kaleme aldı:

Okumuşsunuzdur; Forbes’ın her sene açıkladığı Türkiye’nin en zengin kişileri listesine, 1.75 milyar dolarlık servetiyle bu sene 10’uncu bayağı giren işadamı Ali Ağaoğlu ilk olarak kayınpeder olmanın mutluğunu yaşıyor. Birincil ve tek nikahlı eşi Semra Ağaoğlu’ndan olan kızı Sena, Bursa’nın ileri gelen ailelerinden MSN Yapı’nın patronu Mustafa-Hülya Kırcal’ın oğulları Koray ile evlendi. Ağa’nın damadına emirgan’da satın aldığı 8 milyon dolarlık köşkün tapusunu düğün hediyesi olarak vermesi herkesin dilinde.

ALTINLAR YAKLAŞIK 3 MİLYON LİRA EDİYOR

Ali Ağaoğlu’nun nikah hediyesi herkesin dilinde fakat damadın babası Mustafa Kırcal’ın ne taktığını kimse bilmiyor.

Dünürü gibi inşaatçı olan, oğlunun düğünü için kesenin ağzını sonuna kadar açan Mustafa Kırcal’ın, gelini Sena Ağaoğlu’na düğün hediyesi olarak ne taktığını da benden öğrenin. Kayınpeder Mustafa Kırcal, 23 yaşındaki gelinine yaşı dek, yani 23 kilo altın taktı! Sizi hesaplama derdinden de kurtarayım.
Dün altının gramı 128 lira olduğuna göre 23 kilo altının değeri 2 milyon 944 bin lira ediyor.

KAYINVALİDEDEN GELİNİNE 1 MİLYON €’LUK MÜCEVHER

Dünürü gibi ilk kez kayınpeder olmanın mutluluğunu yaşamış Mustafa Kırcal, görünen o ama, hiçbir masraftan kaçınmamış. Gelinlik için Zuhair Murad’a 300 bin Euro ödediği konuşulan Kırcal, oğlunun eşine armağan etmesi için 450 bin Euro’luk 10 kıratlık bir tektaş ile 450 bin Euro’luk diğer taraftan gerdanlık satın almış. Eşi Hülya Hanım’ın gelinine takriben 1 milyon Euro’luk mücevher taktığı konuşuluyor. Çırağan Sarayı’nda 600 karakter düğünü de hesaba katarsak, Koray ile Sena’nın düğünü Mustafa Bey’e yaklaşık 20 milyon liraya mülk olmuş gibi görünüyor.

{Makaleler} kategori içerikleri, Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! konusu hakkında bilgiler, Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! açıklaması, Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! haberi, Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! görselleri, Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! iletişim, Ağaoğlu’nun dünürü altta kalmadı! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + three =