Trend Konular kategorisinde yayınlanan Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! başlığı altınd bulabilirsiniz.

Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Bu dizi ve fazla daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/yeni-gelin-34-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yeni_gelin&utm_content=bolum_34 Yeni Gelin’e Üye Olmak İçin → http://bit.ly/yg-dd-sub Yeni Gelin 34…

Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Bu dizi ve fazla daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/yeni-gelin-34-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yeni_gelin&utm_content=bolum_34

Yeni Gelin’e Üye Olmak İçin → http://bit.ly/yg-dd-sub

Yeni Gelin 34. Birim Özet:

Baran’la Şirin, Dolan’lardan kurtulmak için kaçmıştır. Böylece Kalender, Baran’la Şirin’in aşkını öğrenecek ve onlara izin verecektir. Yan oysa bu; genç aşıkların olacağını sandığı şeydir. Halbuki konak halkı, bu hadisenin üstünü yine entrika ustalığıyla kapatmış; Kalender’in, hiçbir şeyden haberi olmamıştır. Baran, hayallerinin suya düştüğünü görünce ağır bir depresyona girer. Kız kaçırdığında ortalığın ayağa kalkacağını, Şirin’e olan aşkını herkesin bileceğini zanneden Baran, adam yerine konmamıştır. İşin içine Şirin’in abileri de girince Sevimli, sessiz sedasız kaçtığı gibi tekrar o şekilde konağa döner.

Konakta sıradanlaşan olaylar devam ederken Bella da şirketteki gestapoluğunu sürdürür. Tüm şirketi tek müşteri giydirmiştir. Şirketin bayan çalışanları bu durumdan son derece rahatsızdır. Ama Bella’nın, Hazar’ın civarda dolaşan dişi sineğe bile tahammülü yoktur. Bilhassa de Esmeralda’ya.
Bella, şirketteki işlere el koyup Hazar’ı göz hapsine aldığında Esmeralda tehlikesini savuşturabileceğini düşünmüştür. Lakin hesaba katmadığı bir faktör vardır. O da Kamilla’dır. Kamilla fitili şimdiden ateşleyip Esmeralda’yı Hazar’a yönlendirmiştir.

Esmeralda, elindeki en kayda değer kozu Hazar’a aleyhinde kullanmaya karar verir. Hazar, bir yanda karısı, bir yanda şirketin geleceği; büyük bir yükün altındadır. Bir tercih yapması gerekmektedir.

Üretim: Işlem Film
Yönetmen: Ersoy Güler
Süreklilik: Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:
Bella: Jessica May
Hazar: Tolga Mendi
Asiye: Yonca Şahinbaş
Kalender: Mustafa Avkıran
Kağan: Dağhan Külegeç
Möhteber: Sema Keçik

{Makaleler} kategori içerikleri, Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! konusu hakkında bilgiler, Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! açıklaması, Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! haberi, Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! görselleri, Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! iletişim, Yeni Gelin 34. Bölüm – Yeni Gelinlik Böyle Bir Şey! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + five =