Trend Konular kategorisinde yayınlanan Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı başlığı altınd bulabilirsiniz.

Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/yeni-gelin-47-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yeni_gelin&utm_content=bolum_47 Yeni Gelin’e Üye Olmak İçin → http://bit.ly/yg-dd-sub Yeni Gelin 47…

Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/yeni-gelin-47-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yeni_gelin&utm_content=bolum_47

Yeni Gelin’e Üye Olmak İçin → http://bit.ly/yg-dd-sub

Yeni Gelin 47. Bölüm Özet:

Bozok Konağı; yeni bir savaşa er meydanı olmuştur. Gelinler, büyük bir taarruz hazırlığındadır. Bu yaptıklarını, kocalarının burnundan fitil fitil getireceklerdir.
Gelinler, bütün mesaisini kocalarına verecekleri cezayı, yapacakları işkenceyi, ödetecekleri bedeli düşünmeye harcarlar. Kocalarına temiz bir sopa çekmeyle yetinmeyen gelinler, başka yöntemlere başvurmaya karar verir. Konakta büyük bir grev başlatırlar. Grevleri yeterince yardım görmeyince bu sefer başka canice yollarını düşünmeye koyulurlar.
Kaynanaların ise gündemi farklıdır. Kalender Ağa’nın herkesten saklayıp yalnızca Kamil’e söylediği bir sırrın olduğunu öğrenmişlerdir. Bu sırrın ne olduğunu öğrenmeden yan fakat gizli edemeyeceklerdir. Sırrın açığa çıkması için Kamil’in konuşması, bunun için de Kötü Kamilla’nın sahalara dönmesi gerekmektedir.
Kaynanalar, Kamilla’nın derinlere gömdüğü Fena Kamilla’yı hariç tutmak için elinden geleni yapar. Bu savaşta İyi Kamilla mı kazanacaktır yahut Kötü Kamilla mı bekleyip göreceklerdir.
Gelinler, kocalarına verecekleri en büyük cezayı bulmuşlardır. Kocalarının ders alması için empati yapması, bunun için de gerçekten yer değiştirmeleri gerekmektedir. Bozok Erkekleri, bu teklifi kabul eder.
Bozok Erkekleri, yirmi dört saatliğine Bozok Konağı’nın gelinleri olmuştur. Fakat her birinin analarından emdiği süt burnundan gelmiş, dayanacak halleri kalmamıştır. Erkeklerin, bunun intikamını alması koşul olmuştur. İntikam için öyle bir şey yaparlar ama gelinler yaptıklarına bin pişman olmuştur. Lakin herşey için artık çok geçtir.

Üretim: Işlem Film
Yönetmen: Ersoy Güler
Senaryo: Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:
Bella: Jessica May
Hazar: Tolga Mendi
Asiye: Yonca Şahinbaş
Kalender: Mustafa Avkıran
Kağan: Dağhan Külegeç
Möhteber: Sema Keçik

{Makaleler} kategori içerikleri, Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı konusu hakkında bilgiler, Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı açıklaması, Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı haberi, Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı görselleri, Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı iletişim, Yeni Gelin 47. Bölüm – Yeni Gelinlik Sınavı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + four =